Biały Miesiąc – odkryj moc  styczniowych promocji


W styczniu biel króluje na ulicach naszych miast, ale i w alejkach większości marketów. Jest to znak, że rozpoczął się Biały Miesiąc, w którym można kupić wysokiej jakości tekstylia sypialniane w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakich promocji możemy się spodziewać?
 Zacznijmy od historii
John Wanamaker, pionier w dziedzinie marketingu, zauważył, że tuż po Świętach Bożego Narodzenia sprzedaż w jego domu towarowym nie przynosi oczekiwanych zysków, a sam sklep świeci pustkami. Potrzebował dobrego planu na poprawę wyników finansowych. Nie chcąc zwalniać swoich pracowników, wpadł na genialny pomysł. Postanowił przecenić wszystkie białe produkty w swoim markecie. Tak właśnie w roku 1878 zapoczątkował efekt „Białego Miesiąca”, który stał się na tyle korzystny, że wyprzedaże kontynuowano w kolejnych latach. Z czasem tradycja rozprzestrzeniła się po świecie i dotarła także do Polski.
Coś dla domu
Buszując po sklepach w poszukiwaniu najlepszych promocji z okazji Białego Miesiąca warto zwrócić uwagę na przeceny artykułów domowych. Ręczniki, poduszki, kołdry, koce czy poszewki mogą być przecenione nawet o 70%. Jeśli Twoja pościel wymaga wymiany, Biały Miesiąc to najlepszy czas na zakup nowej kołdry i poduszki w naprawdę atrakcyjnych cenach. Śnieżnobiała, nowoczesna kołdra Szybko Ciepło, która grzeje od razu, niezależnie od temperatury panującej w sypialni. Czy niezwykle miękka kołdra i poduszka z linii ULTRA SOFT 3D, wyróżniająca się wyjątkowym designem, to tylko niektóre z produktów marki Wendre, które w styczniu pojawią się w ofertach sklepów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sklepy, w których co roku można znaleźć produkty dla domu w najlepszych cenach to: Jysk, Carrefour, Auchan, E. Leclerc, Intermarche, Biedronka, Mrówka, Marko i Selgros.
A po zakupach
Gdy już uda nam się kupić upatrzoną kołdrę lub poduszkę warto wiedzieć  jak o nie dbać, aby służyły nam przez długie lata.
Chcąc utrzymać śnieżną biel naszych kołder i poduszek, a także pozbyć się niechcianych drobnoustrojów musimy pamiętać o regularnym praniu. Kołdry i poduszki powinnyśmy prać co 3-4 miesiące, w temperaturze od 60 do 90 stopni Celsjusza. Kołdry i poduszki Wendre dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, są odporne na mechacenie poszycia i brylowanie wypełnienia podczas prania. Dzięki temu można cieszyć się komfortowym użytkowaniem przez długie lata – informuje Beata Przybylak ekspert marki Wendre.
Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.