JAK POLACY RADZĄ SOBIE ZE STRESEM?

Szacuje się, że 41% Polaków uważa poniedziałek za najbardziej stresujący dzień tygodnia, a 78% opisuje poniedziałkowe samopoczucie jako przeciętne, słabe lub złe.


LECZENIE STWARDNIENIA ROZSIANEGO – CO POWINNA WIEDZIEĆ OSOBA CHORUJĄCA NA SM?

Stwardnienie rozsiane (SM) jest jedną z przewlekłych chorób neurologicznych. Choć nie można jej wyleczyć, można złagodzić jej przebieg.


PAŹDZIERNIK – MIESIĄC BUDOWANIA ŚWIADOMOŚCI O CHOROBIE GAUCHERA

1 października 2016 r. wraz z bieliźnianą marką Panache podjęłyśmy się próby pobicia światowego rekordu Guinnessa w samobadaniu piersi pod hasłem „Dotykam=Wygrywam”.


WRZESIEŃ – MIESIĄC BUDOWANIA ŚWIADOMOŚCI O RAKU TARCZYCY

Wrzesień na całym świecie uznany jest Miesiącem Budowania Świadomości o Raku Tarczycy. Z tej okazji stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny w ramach kampanii „Motyle pod ochroną” zaprasza do poznania zasad profilaktyki raka tarczycy oraz do skorzystania z badań profilaktycznych.


STWARDNIENIE ROZSIANE NIE MUSI STAĆ SIĘ CENTRUM ŻYCIA

1 października 2016 r. wraz z bieliźnianą marką Panache podjęłyśmy się próby pobicia światowego rekordu Guinnessa w samobadaniu piersi pod hasłem „Dotykam=Wygrywam”.


DZIEŃ CHORÓB RZADKICH 2016

29 lutego 2016 r. – w najrzadziej występującą datę w kalendarzu obchodzony jest Dzień Chorób Rzadkich. To święto, które każdego roku odbywa się w ponad 100 krajach na całym świecie.


SPOTKANIE Z GRUPĄ POZYTYWNYCH SM

Mając stwardnienie rozsiane (SM) można być aktywnym, tańczyć, a nawet przebiec maraton. Ruch pomaga w utrzymaniu sprawności.


ŚWIATOWY DZIEŃ TARCZYCY – 25 MAJA

25 maja na całym świecie obchodzony jest Dzień Tarczycy. W Europie tego samego dnia rozpoczyna się Tydzień Walki z Rakiem. Z tej okazji stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny w ramach kampanii „Motyle pod ochroną” zaprasza do poznania 6 faktów na temat raka tarczycy.