W pierwszy weekend marca, w Poznaniu, w centrum handlowym Posnania zostanie otwarty nowy sklep Converse, gdzie miłośnicy sneakerów oraz akcesoriów i odzieży streetwearowej w jednym miejscu znajdą produkty z najnowszych kolekcji marki. Z okazji otwarcia, w dniach 3-4 marca na klientów czekają zniżki do -30% i inne niespodzianki.
W nowo otwartym, pierwszym w Wielkopolsce sklepie Converse, na fanów marki czeka mnóstwo modeli dla kobiet, mężczyzn i dzieci – klasyczne sylwetki Chuck Taylor All Star, wiosenne nowości w linii One Star, wśród których na szczególną uwagę zasługuje kolekcja One Star Pinstripe w odważnej kolorystyce.
Oprócz szerokiej oferty sneakerów, klienci znajdą tu także bogaty wybór odzieży oraz akcesoriów, takich jak m.in. torby, plecaki, czapki.
Sklep w CH Posnania będzie dziewiątym sklepem marki w Polsce. Pozostałe mieszczą się w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Serenadzie i Galerii Krakowskiej, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, wrocławskiej Wroclavii i łódzkiej Manufakturze.
Sklep znajduje się na parterze w CH Posnania. Więcej informacji o kolekcjach i produktach znaleźć można na stronie: www.converse.pl.

Pobierz