EEZY S TWIST – unikalny i innowacyjny wózek CYBEX


Najnowszy wózek EEZY S TWIST powstał z myślą o podróżujących rodzicach, którzy cenią sobie wygodę i swobodę. Innowacyjny system podróżny oferuje rewolucyjne, obrotowe siedzisko, które za pomocą jednego przycisku można ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy.  Twoje dziecko pokocha nową perspektywę poznawania świata.
Inteligentny mechanizm składania wózka przy pomocy jednej ręki, pozwala na złożenie go w kilka sekund; dzięki kompaktowym rozmiarom po złożeniu, zmieści się w każdym samochodzie, pod siedzeniem w pociągu, czy przy stole w kawiarni. Spacerówka spełnia kryteria bagażu podręcznego większości linii lotniczych.
Model posiada funkcję rozkładania siedziska do pozycji płaskiej. Funkcja ta w połączeniu z amortyzacją wszystkich kół zapewni płynną i spokojną jazdę, która nie zakłóci snu Twojego maluszka.
EEZY S TWIST może być używany przez dzieci od urodzenia do ok. 17 kg. Wózek po złożeniu osiąga kompaktowe wymiary: długość 26 x szerokość 45 x wysokość 56 i waży 7 kg. Ta spacerówka została zaprojektowana tak, by móc podróżować długo i bezpiecznie.
Cyb_GL_VAL_Day2_EezyS_113_DERV_HQ