Doskonały design i wyjątkowa funkcjonalność – dziś już nie musimy wybierać, decydując się na wyposażenie domu. Takim połączeniem charakteryzuje się kuchenna armatura od Villeroy & Boch. Niemiecka marka oferuje modele w różnorodnych stylach, które nie tylko ułatwiają życie w kuchni, lecz także je zdecydowanie uatrakcyjniają!

Maksymalna funkcjonalność – Steel Expert i Como
Noże i naczynia to nie wszystko! Główną rolę w gotowaniu odgrywa też odpowiednio wyposażona strefa zmywania. Zlewozmywak w połączeniu z funkcjonalną armaturą to zdecydowanie klucz do sukcesu! Kolekcje ze stali szlachetnej Steel Expert oraz Como od Villeroy & Boch sprostają wszelkim kuchennym zadaniom.
Como Window jest praktycznym i stylowym rozwiązaniem dla zlewozmywaków umieszczonych tuż przy oknie. W każdej chwili można ją unieść lekko do góry i położyć na boku. Otwieramy okno i gotowe!  A teraz rodzina Como powiększa się o armaturę Como X, która wyposażona jest w zintegrowane pokrętło. Dzięki niemu można zamykać i otwierać odpływ przez przekręcenie dolnej części armatury. Kolekcję uzupełnia również ergonomiczna bateria Como Switch z wyciąganą wylewką i natryskiem. Rozwiązania te są nie tylko funkcjonalne, lecz także wprowadzają harmonię i porządek w strefie zmywania.
 
Armatura Steel Expert charakteryzuje się elastyczną wyciąganą wylewką gwarantującą maksymalny komfort użytkowania. Pojedynczy uchwyt umożliwia odkręcanie wody i regulację jej temperatury jedną ręką. Dodatkowo strumień wody można przełączyć na prysznic, co ułatwia opłukiwanie dużych garnków, patelni i blach do pieczenia. To praktyczne rozwiązanie znajdzie też zastosowanie w myciu warzyw i owoców.
 
Mocny design – Sorano, Finera i Aloro
Eleganckie i funkcjonalne baterie kuchenne Villeroy & Boch mogą przyjąć też mocną i wyrazistą formę! Takie modele idealnie wkomponują się w nowoczesne kuchenne przestrzenie. Armatura Finera to wybór dla wnętrzarskich minimalistów. Prosta bateria w dwóch wersjach – o ostrym oraz zaokrąglonym kształcie – wzmocni estetykę kuchennej strefy zmywania. Unikatowe cechy tego modelu to płaska, wysoka wylewka i elegancki, delikatny uchwyt. Oba modele są wyposażone w regulator strumienia wody, który dodatkowo można obracać.
Platyna czy głęboka czerń? Nowa armatura Aloro to bateria zlewozmywakowa dostępna w kolorze Platinum lub Black Matt. Armatura z tej kolekcji wykonana została z unikalnej mieszanki materiałów: stali nierdzewnej i anodowanego aluminium. Elegancki wysoki korpus oraz liniowa wylewka będą ozdobą strefy zmywania w ponadczasowym stylu.
Prosta, surowa i wyrazista w formie, ale wyjątkowo funkcjonalna – to bateria Sorano. W skład tej kolekcji wchodzą cztery modele: Sorano, jej wyższa siostra – Sorano Sky, a także wersja ze zintegrowaną wyciąganą wylewką – Sorano Shower i Sorano Sky Shower. Jednouchwytowe baterie pozwalają na szybką regulację temperatury wody jedną ręką, a do tego posiadają obrotowy perlator, który napowietrza wodę, zwiększając jej objętość. Nowocześnie i ekologicznie!