Nieszablonowy pomysł na wigilię firmową


Wielkimi krokami zbliża się okres organizacji wigilii firmowych. Przedświąteczne spotkania zazwyczaj odbywają się w restauracjach, barach lub w miejscu pracy. Warto zadbać o dobrą atmosferę takiego wydarzenia, które może pomóc zintegrować efektywny zespół pracowników. Dlatego warto pomyśleć o niestandardowych rozwiązaniach jak na przykład rejs z elegancką kolacją na morzu i noclegiem na pokładzie statku.
Tradycja organizowania spotkań świątecznych przyjęła się zarówno w małych, jak i dużych, międzynarodowych firmach. Standardowym pomysłem na firmowe spotkanie wigilijne jest wspólne wyjście do restauracji. Takie przedsięwzięcie nie wymaga większego nakładu pracy ani czasu. Pracownicy z długim stażem mają jednak za sobą wiele tradycyjnych spotkań świątecznych. W niektórych organizacjach organizuje się także weekendowe, czy nawet kilkudniowe wyjazdy integracyjne z dodatkowymi atrakcjami. Wyjazdy tego typu wymagają wcześniejszego zaplanowania chociażby ze względu na konieczność przygotowania miejsc noclegowych, transportu.
W tym roku warto pójść o krok dalej i przyjrzeć się ciekawej propozycji Stena Line: firmowe rejsy wigilijne. Oprócz tradycyjnego spotkania na uroczystej kolacji, na pokładzie statków szwedzkiego operatora promowego znajdzie się także szeroki wybór dodatkowych atrakcji do dyspozycji pracowników. Na taki wyjazd integracyjny trzeba będzie zaplanować tylko 1 dzień i 1 noc,
a wszystkie atrakcje zostaną zapewnione przez operatora.
Już sama kolacja w gronie pracowników i kontrahentów na pokładzie wielkiego statku może okazać się prawdziwą atrakcją. W menu szefa kuchni Stena Line znajdą się bowiem elementy łączące polskie, tradycyjne potrawy wigilijne ze szwedzkimi przysmakami, na przykład kiełbaski
z renifera czy śledzie w sosie porzeczkowym.
Podczas rejsu będzie także okazja do relaksu w strefie SPA z widokiem na otwarte morze. Będzie można także skorzystać z oferty sklepu pokładowego i dokupić brakujące prezenty świąteczne. Wieczorem natomiast na pokładzie odbędzie się impreza z muzyką na żywo i DJ-em.

Pobierz