W nowej przestrzeni Converse w Złotych Tarasach miłośnicy sneakersów oraz mody streetwearowej mogą nie tylko zaopatrzyć się w ulubione modele, ale też stworzyć niepowtarzalne grafiki i umieść je na kultowych sylwetkach. Wszystko to dzięki specjalnej drukarce do personalizacji butów. Już od teraz możesz nadrukować na swoje nowe Chuck’i zupełnie nowe motywy od marki Local Heroes. Po kwiatowych inspiracjach przyszedł czas na kolorowe nadruki Guys & Gals!
Od sierpnia wyjątkowe przeżycia w sklepie Converse zapewnia strefa „Converse by You”,
w której można dać upust swojej kreatywności personalizując nowo zakupione Chuck’i. Dzięki inteligentnej technologii łączącej ze sobą rozszerzoną rzeczywistość i mapping 3D możesz nie tylko dowolnie tworzyć kompilacje wzorów, ale też wyświetlać swój projekt bezpośrednio na bucie! Jest to jedyne takie miejsce na świecie! Przyjdź do sklepu ze swoim zdjęciem, zaprojektowaną własną grafiką lub wybierz motyw od Converse lub Local Heroes
i stwórz jedyne w swoim rodzaju sneakersy.
Odwiedź nas także na Facebooku i Instagramie!

O CONVERSE

Converse Inc., firma oferująca buty i odzież z siedzibą w Bostonie, w stanie Massachusetts, jest spółką należącą do NIKE Inc. Marka Converse powstała w 1908 roku i jest rozpoznawalna jako marka umożliwiająca wyrażanie siebie ludziom wszystkich kultur z całego świata. Interpretacja i adaptacja kultowych sneakersów, w tym Chuck Taylor® All Star®, One Star® i Jack Purcell® sięgają dziesięcioleci.
Więcej informacji na: www.converse.pl oraz na @converse.polska
KONTAKT:
Anna Zając
Konkret PR
518 174 764
a.zajac@konkretpr.pl
 
Dominika Wabich
d.wabich@konkretpr.pl