STARCIE Z ŻYWIOŁEM: CONVERSE PRZEDSTAWIA NOWĄ KOLEKCJĘ COUNTER CLIMATE SHIELD CANVAS


WARSZAWA. (9 sierpnia, 2016) – Dzięki połączeniu klasycznego designu sneakerów i szeregu funkcjonalnych rozwiązań marka Converse wychodzi naprzeciw jesiennym warunkom pogodowym. Nowa, jesienna kolekcja Converse Counter Climate Shield Canvas to linia odzieży i sneakerów wyposażonych w rozwiązania najwyższej jakości, chroniące przed jesienną aurą. Innowacyjna kolekcja sneakerów to połączenie odważnych kolorów oraz materiałów – nieprzemakalnej tkaniny i neoprenu. Kolekcja została zaprojektowana z myślą o komforcie podczas zmiennej pogody.
Wszystkie modele zostały wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia przed przemakaniem, przy zachowaniu unikalnego designu i komfortu. Flagowy model na deszczową aurę – Counter Climate Shield Canvas został pokryty powłoką DWR, odporną na wodę.
Nowa kolekcja Converse Counter Climate Shield Canvas jest dostępna w sprzedaży od 9 sierpnia 2016 w sklepach stacjonarnych oraz na Converse.com.

CONVERSE COUNTER CLIMATE SHIELD CANVAS

Zaprojektowany z myślą o miłośnikach kultowego modelu Chuck Taylor, którzy bez względu na pogodę nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionych sneakerów, Converse Chuck Taylor All Star II Shield Canvas to połączenie komfortu zagwarantowanego przez wkładkę Nike Lunarlon, nieprzesuwający się na boki język oraz wyściółkę z perforowanego mikro zamszu, z materiałami, które są odporne na największe wyzwania pogodowe. W najnowszym modelu Shield Canvas zastosowane zostało odporne na wodę płótno, a język połączono z cholewką tak, by woda nie przedostawała się do środka. Zrezygnowano także z dodatkowej dziurki wewnątrz płótna, aby mieć pewność, że Chuck Taylor All Star II jest gotowy na mokre i deszczowe przygody. Nowa odsłona Chucków została wyposażona w odblaskowe elementy: wstawki wzdłuż pięty oraz okrągłe sznurowadła, by zapewnić lepszą widoczność podczas wieczornych eskapad na miasto.
Converse Chuck Taylor All Star Selene
Converse nadal przesuwa granice kobiecego stylu, wprowadzając model Converse Chuck Taylor All Star Selene Shield Canvas z elementami żywych kolorów, ukrytymi sznurówkami i zamkiem na cholewce dla łatwiejszego dostępu. Wyłożony neoprenem dla zachowania ciepła oraz wkładką Nike Lunarlon dla dodatkowego komfortu nowy model jest także wyposażony w odblaskowe elementy na sznurówkach i wzdłuż pięty dla dodatkowej widoczności po zapadnięciu zmroku.

Pobierz