Tyler wspólnie z Converse kolejny raz zachęcają do wolności słowa i odważnego wyrażania siebie.

Tyler nie zwalnia tempa. Tego lata byliśmy już świadkami sukcesu jego pierwszej solowej płyty, wprowadzenia do sprzedaży własnych lodów, a teraz światło dzienne ujrzał jego najnowszy projekt z Converse. Tyler po raz kolejny bierze na warsztat sylwetkę One Star, dając upust swojej kreatywności, autentyczności i zamiłowaniu do zabawy z kolorem.

W kolekcji Converse x GOLF le FLEUR* Colorblock uwagę zwraca kontrastująca z górną częścią sneaker’a, kolorowa podeszwa. Tyler celowo zdecydował się na czystą, białą cholewkę, aby podkreślić odważny, zdecydowany dół. Na butach nie mogło zabraknąć charakterystycznego dla tej kolekcji motywu kwiatu. Został on także umieszczony razem z kolorowym napisem Golf Le Fleur tuż nad podeszwą, na białym tle cholewki.

Kolekcję butów uzupełniają ubrania, inspirowane starszymi modelami Converse, noszonymi przed laty przez uznanych sportowców. Z myślą o kolorowych i luksusowych ubraniach, które mogą być dowolnie mieszane i dopasowywane do danej stylizacji, Tyler zaprojektował dwuczęściowy zestaw składający się z bluzy i spodni w kolorach zielonym i białym. Noszone razem lub w zestawieniu z innymi elementami stroju gwarantują nietuzinkową stylizację.

Kolekcja Converse x GOLF le FLEUR * Colorblock będzie dostępna w sklepach Converse w Warszawie w Złotych Tarasach i Arkadii oraz w Krakowie w Galerii Krakowskiej.