Wielka wyprzedaż rejsów Stena Line – Black Friday 2016


Nadszedł oczekiwany przez wielu łowców okazji dzień wyprzedaży. Idea Black Friday narodziła się w Stanach Zjednoczonych. Black Friday, czyli pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia to oficjalne rozpoczęcie świątecznych zakupów. O północy 25 listopada ruszyła wyprzedaż ofert Stena Line na stronie internetowej operatora.
Stena Line to szwedzki operator promowy, którego promy trzy razy dziennie kursują pomiędzy Gdynią i Karlskroną. Są to rejsy zarówno turystyczne, jak i frachtowe. Rejsy turystyczne charakteryzują się mnóstwem atrakcji na pokładzie wielkiego statku takich jak: strefa SPA, strefa gamingowa, czy impreza z muzyką na żywo oraz możliwość skorzystania z wycieczki
z przewodnikiem po szwedzkim Kalmarze. Największą popularnością cieszą się rejsy weekendowe z noclegiem na statku, wieczorną imprezą na pokładzie i dniem spędzonym w Szwecji.
Rabaty na rejsy turystyczne będą ważne przez cały weekend do poniedziałku 28.11.
————————–
Black Friday
Z samochodem do -50%
Black Friday to nawet 50% taniej z samochodem do Szwecji! Wybrane rejsy w taryfie Economy od 149 zł. Szukaj ofert aż do czerwca 2017.
Weekend na morzu do -50%
Dzięki Black Friday zaoszczędzisz nawet 50%! Rezerwuj weekendowy wyjazd z rozrywką i noclegiem na statku. Super cena aż do grudnia 2017.
Szwecja w jeden dzień do -50%
Poznaj Szwecję o 50% taniej w ofercie Black Friday! Wyjazd z 2 noclegami na statku i całym dniem w Karlskronie. Oferty aż do grudnia 2017.
Rejs z hotelem w Szwecji -50 zł
Łap ofertę Black Friday na krótki urlop w Szwecji, z noclegiem w hotelu i na statku. Wypocznij i zwiedzaj! Wybrane rejsy w 2017!
Wycieczka do Kopenhagi i Malmö -50 zł
W promocji Black Friday rezerwuj wycieczkę autokarową z przewodnikiem po południowej Szwecji i do stolicy Danii! Miejsca na 2017.
Rejs wakacyjny
Lepszej ceny nie będzie! Na Black Friday od 49 zł w kabinie 4-os. Morska podróż i rozrywka na pokładzie. Już teraz lato 2017!

Pobierz