Wietrzenie pościeli w zimowej aurze


Zimowe mrozy potrafią być uciążliwe. Na szczęście kiedy temperatura spada poniżej zera można zrobić coś pożytecznego dla zdrowia i zadbać o czystość pościeli. Roztocza, które występują w naszej sypialni zawierają groźne alergeny. Unosząc się w powietrzu są przez nas wdychane i mogą prowadzić do alergii, astmy, kataru, a także bólów głowy. Pajęczaki zmora nie tylko alergików. Ujemna temperatura pozwala je wyeliminować. Korzystaj z mrozów, wynoś pościel na zewnątrz i wypędź z łóżka niechcianych gości
Wskazówki od Wendre:

  1. Unikaj wietrzenia pościeli kiedy pada śnieg lub panuje duża wilgotność. Takie środowisko sprzyja rozwojowi roztoczy.
  2. Wietrz pościel, gdy temperatura schodzi poniżej zera przez co najmniej 2 godziny z każdej strony. Dzięki temu nie tylko odświeżysz pościel, ale również pozbędziesz się niechcianych pajęczaków.
  3. Najlepiej wietrzyć pościel raz w tygodniu wynosząc ją na zewnątrz. Gdy jednak warunki mieszkaniowe na to nie pozwalają, pozostaw pościel luźno rozłożoną na łóżku i otwórz na oścież okno na minimum 30 minut. W ten sposób Twoja pościel szybko odzyska świeżość.

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.