ZMIERZ SIĘ Z ŻYWIOŁEM: CONVERSE PRZEDSTAWIA NOWĄ KOLEKCJĘ COUNTER CLIMATE BOOTS


W najnowszej, jesienno-zimowej linii Counter Climate Boots Collection, Converse zmierzy się z żywiołami, łącząc klasyczny design sneakerów z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Nowa kolekcja wykorzystuje materiały, które pomogą stawić czoła nagłym zmianom pogodowym.
W premierowej linii Converse Counter Climate Boots funkcjonalność idzie w parze ze stylem. Tę innowacyjną kolekcję bootsów charakteryzuje połączenie najmodniejszej w tym sezonie kolorystyki z materiałami jak nie absorbujące wody płótno, guma, skóra oraz nieprzemakający neopren, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadto dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, m.in. ocieplanej wewnętrznej cholewce, klasycznie wyglądające sneakery stały się wodoodporne i wodoszczelne, przez co są niezawodne w walce z niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
Modele z linii Converse Counter Climate Boots są już dostępne w sklepach stacjonarnych oraz na http://www.converse.pl/.

CONVERSE COUNTER CLIMATE BOOTS

Converse Chuck Taylor All Star II Boot

Nawet zimą nie rezygnuj ze swojego stylu. Converse w ramach Counter Climate Boots Collection przedstawia linię The Chuck Taylor All Star II Boot. Zastosowana najlepszej jakości perforowana i nieprzemakalna skóra zapewnia ochronę przed chłodem podczas zimnych dni, zachowując klasyczny wygląd kultowych Chuck’ów. Wodoodporna konstrukcja, neoprenowa wewnętrzna cholewka wypełniająca but, ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie pętelka przy pięcie oraz odpowiednio zaprojektowana podeszwa zapobiegają przedostawaniu się wody do środka oraz wychłodzeniu stopy. Chuck II Boot został wyposażony w grubą, gumową podeszwę z bieżnikiem, który zapewnia przyczepność na śliskim podłożu. Dodatkowy komfort gwarantuje także amortyzująca wkładka Nike Lunarlon.

Pobierz